Warsztat pracy to nie tylko ubrania. To przemyślana koncepcja, gdzie rzemiosło łączy się ze sztuką, modą, pasją i filozofią życia.

Założycielki Warsztatu: Mika Satrowska – artysta grafik, projektant wzorów i Magdalena Vencken – konstruktor i projektant odzieży, produkują rzeczy niepowtarzalne, dbając o każdy szczegół wykonania. W pracy nad produktami łączą swoje kunsztowne rzemiosło. Tworzą głównie odzież dla kobiet, artykuły wyposażenia wnętrz np.: poduszki, tapety, zabawki, grafiki. Zajmujemy się też szyciem miarowym, również na specjalne okazje. Warsztat Pracy działa też jako wzorcownia dla projektantów, chcących stworzyć pierwsze egzemplarze lub wyprodukować coś w małym nakładzie.

Każda rzecz z Warsztatu pracy jest wyjątkowa ze względu na fason, nadruk, materiał.  Ubrania w naszej manufakturze, produkowane są w sposób pojedynczy i z dużą starannością, przy zachowaniu zasady „zero waste”. Nie gromadzimy zapasów. Przestrzegamy zasad zrównoważonej produkcji. Szyjemy w większości z polskich materiałów i tylko na miejscu, często na zamówienie, co pozwala na indywidualne dopasowanie sukienek i personalizację produktu. Każdy nasz produkt możemy uszyć dla Ciebie na miarę w tej samej cenie wyjściowej produktu.

Nasze pracownie wyposażone sa w profesjonalne sprzety. Pracownia sitodruku ręcznego posiada sprzęt do naświetlania siatek i drukowania,  dzięki czemu cały proces sitodruku wykonujemy na miejscu. Farby, które są używane do nadruków to farby wodne, delikatne dla środowiska ale niezmywalne. Drukujemy również tapety na flizelinie naszego projektu lub na zlecenie. Realizujemy specjalne, nietypowe zamówienia. Drukujemy dyplomy studentów kierunków fashion, realizujemy nadruki w małej ilości. Na miejscu robimy też nasze metki, wszywki i opakowania.

 

Nasza pracownia krawiecka wyposażona jest we wszystkie profesjonalne maszyny potrzebne do szycia lekkiego i cięzkiego. Wieloletnie doświadczenie w konstrukcji i szyciu odzieży pozwala nam na szycie produktów wyjatkowych i starannie wykończonych. Specjalizujemy się w szyciu miarowym. Podejmiemy się niejednego wyzwania. Warsztat pracy tworzy doświadczona i z pasją pracująca kobieca ekipa. Nasze Panie krawcowe posiadają wieloletnie doświadczenie, są dokładne i staranne. Połączenie pasji z doświadczeniem, starannością tworzy naszą markę.

Produkujemy dla wysmakowanych kobiet, które chcą podkreślić swoją indywidualność. Lubią czuć się komfortowo i wygodnie, bawiąc się przy tym modą. Dla osób, które cenią sobie jakość, ekologię i polski produkt, dobry jakościowo i etycznie wykonany.

 

Nasze pracownie:

 

warsztat pracy Magdalena Vencken – SHOWROOM / pracownia krawiecka vencken.pl
ul. Matejki 10, Puszczykowo 62-040

Magdalena Vencken
606 988 717

 

Mika Ignasiak / Starowska – pracownia sitodruku ręcznego

  1. 3 Maja 47/6 Poznań 61-728
    883 633 356

biurowarsztatpracy@gmail.com

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.